אודות המפעילים במרכז

מרכז התמיכה למעסיקים פרוס בכל הארץ ומופעל ע"י שלושה גופים מקצועיים, בעלי ניסיון רב בתחום שילוב עובדים עם מוגבלויות בשוק העבודה. הכירו את החברות המפעילות את מרכז התמיכה

eshnav_logo_140 באזור המרכז מופעל מרכז התמיכה במשותף ע"י חברת אשנב וחברת דיאלוג

חברת אשנב פועלת משנת 2004. עיקר התמחותה בהתאמת הכשרות מקצועיות והנגשת מסלולי העסקה עבור אנשים עם מוגבלות לשם שילובם בשוק העבודה התחרותי. חברת דיאלוג עוסקת במתן שירותי יעוץ ופיתוח ארגוני, והינה חברת בת של חברת אמן – ארגון ומדעי ניהול יועצים בע"מ (מקבוצת "אמנת ניהול ומערכות מידע"). ביחד החברות יוצרות גוף מקצועי שנותן מענה טלפוני ופנים אל פנים למעסיקים על ידי אנשי מקצועי מומחים.

merkaz_israeli_140

באזור הצפון מופעל מרכז התמיכה במשותף ע"י חברת המרכז הישראלי לתעסוקה וחברת מרמנת

המרכז פועל משנת 2000 בפריסה ארצית, מתמחה בשרותי שיקום תעסוקתיים למגוון אוכלוסיות (משרד הרווחה, משרד הבריאות, משרד הבטחון ועוד) ופועל להשמה מיטבית בתעסוקה לאנשים עם מוגבלויות בשוק החופשי. מרמנת מתמחה בניהול פרויקטים בתחומי הלוגיסטיקה, תפעול, הכשרות, הדרכות, הטמעת מערכות, ניהול בחינות ומאגרי מידע. יחד יוצרות החברות גוף המביא יכולות גבוהות, הבנת המגזר העסקי ומיומנות מקצועית בכל הקשור לאנשים עם מוגבלות ושילובם בשוק העבודה.


slav_logo140X65

באזור הדרום מופעל מרכז התמיכה ע"י חברת שלו

חברת שלו הינה חברה ותיקה ויציבה הפועלת משנת 1997 ועוסקת בהקמה ותפעול של מסגרות ושירותי שיקום בקהילה, לאנשים המתמודדים עם מגוון מגבלות וקשיים. החברה מספקת מגוון שירותי שיקום שהם חלק משירותי סל השיקום של משרד הבריאות ומשרד הביטחון לאנשים המתמודדים עם קשיים נפשיים. כמו כן, החברה מספקת שירותים לאוכלוסיות מגוונות דרך משרד הרווחה ובשיתוף עם גורמים נוספים כמו ג'וינט ישראל והמוסד לביטוח לאומי.